Restauracja w radomskim hotelu „Poniatowski”

Posted on

Restauracje Radom

Witam

Dawno mnie nie było w tej restauracji. Gdy pierwszy raz się tam pojawiłem, nie miałem pojęcia, że w tym hotelu jest restauracja, gdyż znajduje się ona na pierwszym piętrze i nie widać jej z ulicy, za to widok z okna jest bardzo ciekawy. Moim zdaniem przy dworcu jest to najlepsza restauracja. Warto moim zdaniem wspomnieć o tej restauracji, gdyż jeśli umawiamy się w kimś na spotkanie, kto dojeżdża do Radomia z mniejszej lub większej miejscowości, można się spotkać bezpośrednio przy dworcu, nawet jeśli ktoś dojeżdża samochodem, może być mu po prostu łatwiej jeśli nie ma GPS . Osobiście lubię klimat tej restauracji, ceny mają przystępne, podobnie w hotelu, a wystrój jest bardzo ładny. Mały ruch w restauracji  sprzyja rozmowom biznesowym, poufnym negocjacjom, dyskusjom o finansach, planach itp. W restauracji jedzenie jest dobre, porcje są duże, herbata i kawa w dobrych cenach i smaczne. Ja zamówiłem widoczną na zdjęciu kaczkę w sosie oraz opiekane ziemniaki zamiast klusek oraz buraczki, jednak okazało się, że się skończyły, o czym poinformowała mnie uprzejma kelnerka, w związku z tym dostałem sporą porcję surówki, która mi smakowała. Jak widać podane danie jest w sposób elegancki, jak przystało na porządną restauracje. Do tego w karcie MENU można znaleźć informacje o alergenach takich jak jajka, gluten i inne, co ma dla mnie osobiście dużą wartość, gdyż lubię się zdrowo odżywiać. Ziemniaczki również były pysznej, jedyne do czego miałem zastrzeżenia to pierś z kaczki – wydawała mi się zbyt sucha. Ogólnie byłem zadowolony z pobytu w restauracji i pewnie czasem jeszcze odwiedzę ten lokal, głównie jeśli będę spotykał się w interesach, by omówić w zaciszu współpracę z kontrahentami.

Polecam.

Danie
Wystrój
Obsługa
Podsumowanie

Tags: ,


 • Gość

  Miałam okazję być w tej restauracji 3 razy na spotkaniu biznesowym. Niestety nie mam dobrej opinii o jedzeniu które wybrałam, owszem porcje są duże szczególnie frytek ale mięso z pewnością było mrożone zanim zostało usmażone a placek po węgiersku był niedosmazony i grubości kilku centymetrów. Bardzo smakowała mi surówka. Tak , że za trzecim razem wypilam kawę i to wszystko.

   

  Reply

  • Arfen Post author

   Dziękuję Ci za komentarz Aniu :). Masz rację co do jakości obiadów w tej restauracji. Jedzenie jest nie najwyższej jakości (mięso jakby trochę miało więcej niż powinno), jednak jak pisałem w artykule, lubię pić herbatę w Poniatowskim i ogólnie lubię tam przebywać, bo jest mało ludzi i miła atmosfera – miła obsługa oraz ładny wystrój. Na samo wychodzenie na obiad nie polecam, chyba, żeby spróbować.

    

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *