Bar Chiński koło Galerii Słonecznej – restauracje Radom

Posted on

Restauracje Radom

Witam
Tak to jest blog o porządnych restauracjach, najlepszych lokalach w mieście, ale postanowiłem zamieścić po jednej restauracji Chińskiej (będzie też tajska za kilka dni oraz jakieś sushi). Wybrałem tą, gdyż uważam, że jest jedną z najlepszych, a czasem lubię zjeść chińskie jedzenie, szczególnie widocznego kurczaka na chrupko w panierce z ostrym sosem. Omawiana restauracja chińska jak to tego typu restauracja nie ma nazwy lub jest ona albo nieznana, albo niemożliwa do poprawnego wymówienia przez europejczyka. Tak czy siak, chciałem wspomnieć, że przygotowują w tej chwili bardzo dobre jedzenie, spore porcje, zarówno mięsa jak i ryżu. Surówkę jedynie z czerwonej kapusty to trochę mało, ale całość smakuje mi. Sos ostry do kurczaka, również jeden z najlepszych, chociaż w tajskiej robią ostrzejszy, jednak ten jest bardziej płynny, co mi bardziej odpowiada. Jeśli najlepszy kurczak chrupiący to tylko tam. Kurczak w innej postaci preferuję w restauracji tajskiej. Kiedyś bardzo dobre jedzenie chińskie było podawane na 25 czerwca, ale chyba już nie ma tej knajpki. Zapraszam zatem na Kelles Krauza koło stacji BP.
Pozdrawiam

Danie
Wystrój
Obsługa
Podsumowanie

Tags:


 • Adnes

  Jesli chodzi o radom i chińskie jedzenie, to polecam też sprawdzić chińskie jadło na sienkiewicza. Robią dobra robotę, duże porcje, świeże składniki i jest w czym wybierać 😉 Polecam sprawdzić zwłaszcza sajgonki i kurczaka pięknego, no, przynajmniej to moje nr 1

   

  Reply

 • norbus

  jaki nr. telefonu jest ???

   

  Reply

  • Arfen Post author

   Witam
   Około miesiąca wożę w plecaku ze sobą ulotkę i zapominam podać tu numeru. W końcu udało się. 518 820 555 to numer do Chińczyka na Kelles Krauza. W razie gdyby Państwo nie byli w stanie się porozumieć lub podać adres telefonicznie, proszę wysłać SMSa do nich, gdyż czasem mogą mieć problem z rozumieniem nazw ulic, ale poradzą sobie, gdy adres będzie podany w SMS – błyskawicznie znajdują na mapie.
   Pozdrawiam

    

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *