Herbata w Marcus na Żeromskiego

Posted on

Marcus – jedna z najbardziej przyjemnych kawiarni w Radomiu. Uwielbiam tam przebywać głownie zimą. Można spotkać tam wiele znanych osób. Miejsce kultowe, z wystrojem starodawnym. Na załączonym zdjęciu widać zabytkowe cukiernice zapewne ze srebra, chwytak na serwetki oraz platerę na cukierki. Nie wspominając o stylowej ławie przy kominku. Najbardziej przyjemny jest widok właśnie ognia w kominku zimą. Można wtedy wstąpić na herbatę lub kawę i wpatrywać się w szalejący ogień za szybą. Postaram się o zdjęcie z ogniem w tle, gdyż na pewno jeszcze nie raz odwiedzę tą kawiarnie.

Herbaty i kawy w Marcus są bardzo dobrej jakości. Nie wszystkie jednak mi smakują. Pewnie przez ich intensywność – na prawdę trzeba wybrać sobie swoją ulubioną herbatę lub kawę. Na zdjęciu herbata wiśnie w rumie, która mi nie smakowała. Jakościowo była to dobra herbata, ja jednak myślałem, że to herbata czarna o takim właśnie smaku, okazało się, że to liście herbaty owocowej. Zdarza się. Herbatę wypiłem, ale wolę np herbatę z torebki, o zapachu zimowych przypraw. Również jest wysokiej jakości, a aromat cynamonu bardziej trafia w mój gust.

Obsługa jak zawsze rewelacja. Właścicielka dba o dobór kadry, kelnerki są zawsze uśmiechnięte, miłe, uprzejme. W lokalu staramy się zachować cicho, by nie przeszkadzać innym w rozmowach. Zawsze trafimy na gości w dobrym nastroju i na poziomie

Polecam szczególnie podczas zimowych spacerów

Danie
Wystrój
Obsługa
Podsumowanie

Tags: ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *