Kawa i herbata w księgarni Matras

Posted on

kawiarnie Radom

Witam. Świetną kawę można wypić w Matrasie. Do tego pyszne koktajle, polecam bananowy. Największą zaletą Matrasa jest to, iż można przy kawie poczytać książki, które normalnie są w sprzedaży. Książki można czytać za darmo, jednak w dobrym tonie jest coś zamówić w kawiarni np kawę lub herbatę. Oprócz dobrej kawy można wypić dobrej jakości herbatę, również w imbryku. Ceny herbaty są dość niskie. W weekendy zdarza się wiele promocji na ciasta. Warto wtedy skorzystać i oprócz pysznego napoju, zamówić deser i zabrać się za lekturę. Do tego Matras czasem rozdaje promocyjne kupony, gdzie za powiedzmy 5 zł możemy kupić jedną z kilku wybranych kaw.

Uwielbiam Matras, gdyż uwielbiam czytać oraz pić smaczną kawę. Szczególnie zimą spędzam tam więcej czasu, praktycznie całe dnie. Wychodzę tylko na obiad, resztę czasu czytam książki. Gdy wchodzę, wybieram książkę, jeśli znajdę coś ciekawego, kupuję kawę, czytam piję, wychodzę raz na jakiś czas, by rozprostować kości, książkę zostawiam przy stoliku i gdy wracam, ona na mnie czeka. W ten sposób potrafię przeczytać książkę w dwa – trzy dni. Nie muszę książki kupować, potem zastanawiać się, komu ją sprzedać, a nie jest to łatwe. 

Danie
Wystrój
Obsługa
Podsumowanie

Tags: ,


  • Radom Lokalne

    Bezpłatny serwis ogłoszeniowy i katalog firm z Radomia. Praca Radom, nieruchomości Radom, ogłoszenia motoryzacyjne Radom. Korzystnie kupisz i sprzedasz. Oferty pracy Radom, nieruchomości Radom, Tu sprzedasz samochód, znajdziesz usługi. W prosty sposób dodasz darmowe ogłoszenie. Zasięgiem obejmujemy Radom i okoliczne miejscowości.

    http://radomlokalne.pl/

     

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *