Pizza w restauracji Pasja

Posted on

Restauracja Pasja w Radomiu

Odwiedziłem restaurację Pasja pod koniec wakacji. Zamówiłem pyszną pizze. Zmieniłem składniki za co musiałem dopłacić o czym dowiedziałem się przy rachunku, szkoda, bo za obsługę jest to minus. Pizza była porównywalna do tej w Bella Italia czyli z tych lepszych. Ciasto i składniki oraz oliwki jakby lepsze, jednak fakt, iż Bella jest bliżej mojego miejsca zamieszkania, wolę tam bywać. Ogólny rozrachunek jednak stawia restaurację Pasja na szczycie jeśli chodzi o pizzę i zamierzam wybrać się tam jeszcze by skosztować innych potraw i opisać to tutaj. Budynek jest super. Kolory ciemne, ale bardzo eleganckie. Wystrój luksusowy, zdjęcia, sala balowa, ogródek na dworze z parasolami. Miło, czysto, smacznie. Polecam.

Danie
Wystrój
Obsługa
Podsumowanie

Tags: ,


 • Andzia

  Na zdjęciu widać dużo składników na pizzy i wg mnie to oczywiste, ze jeśli dokładasz, zamieniasz składniki to bedą one doliczone, ja bym nie obwiniała obsługi za brak takiej informacji. Pizza wyglada mega smacznie!

   

  Reply

  • Arfen Post author

   Nie jest to oczywiste. W większości restauracji nie ma czegoś takiego jak dopłata za wymianę składnika, a jeśli już ktoś chcę ją stosować, musi poinformować o tym klienta przed jej naliczeniem. Ja rozumiem, że ktoś może być liberałem, ale w Polsce mamy prawo i należy go stosować. Pizza faktycznie była smaczna, jedna z najlepszych jakie jadłem.

    

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *