Restauracja Imbir w Radomiu

Posted on

Schabowy po góralsku

Znów czas napisać o lunchu w Radomiu. Tym razem w restauracji Imbir. Jest to nowa jakość w tym samym miejscu. Wcześniej była w budynku Resursy restauracja Stara Łaźnia, lecz zmienił się skład zarządu. Moim zdaniem zmiana wyszła delikatnie na plus, chociaż wcześniej jedzenie było równie smaczne. W tej chwili moim zdaniem jednak jakość jest wyższa. Mam tu na myśli lunche, gdyż dania z karty jeszcze nie próbowałem, co z chęcią uczynię.

Na obiad dostałem schabowego po góralsku z pieczonymi ziemniakami. Danie jest widoczne na zdjęciu. Schabowy jak widać duży z serem, ziemniaczki pyszne, chrupiące. Do obiadu podana była zupa oraz dostajemy wybrany przez nas napój. Ja zamówiłem podgrzewaną kolę. Bez cukru. Miłe, że obsługa podgrzała mój napój zgodnie z prośbą, dzięki czemu mogłem zminimalizować ryzyko zachorowania na anginę. Jest to dla mnie ważna sprawa zimą.

Za danie daję ocenę 4, jednak trochę brakuje do najlepszych restauracji, może dlatego, że to lunch a nie danie z karty. Za wystrój również 4, lubię to miejsce, przebywanie w nim, szczególnie w środku, latem na zewnątrz. Relaksuje, pozwala na chwilę refleksji, brak tłoku i pośpiechu koi niespokojną duszę. Obsługa na 5 za podgrzewanie napojów, miły uśmiech, dobrej jakości cukierki na deser po obiedzie, brak pośpiechu, ugodowość.

Podsumowując, warto wybierać się w trójkąt restauracji w okolicach Parku Kościuszki na Żeromskiego, gdzie mamy restauracje Imbir, Teatralna, NieNaŻarty oraz Parkowa. Zawsze można trafić na smaczny lunch w dobrej cenie, a przechodząc się po wszystkich tych restauracjach wybrać to na co mamy danego dnia ochotę.

Danie
Wystrój
Obsługa
Podsumowanie

Tags: , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *